مقایسه کسپرسکی آنتی ویروس با کسپرسکی اینترنت سکیوریتی

مقایسه نرم افزارهای امنیتی Kaspersky

 Kaspersky_Antivirus_VS_Kaspersky_Internet_Security

 

اخیرا تنها شرکتی که بصورت آنلاین به مشتریان خود کمک می کند که مناسب ترین آنتی ویروس را بر اساس نیاز خود انتخاب کنند شرکت کسپرسکی می باشد و همه کاربران کسپرسکی از زمانی که به این محصول برای تامین امنیت خود اعتماد می کنند، هیچ وقت آنتی ویروس خود را عوض نمی کنند، زیرا کسپرسکی انتخاب حرفه ای ها می باشد. بدین منظور در این مقاله به بررسی توانمندی ها و کارایی های دو محصول پر طرفدار این شرکت یعنی کسپرسکی آنتی ویروس و کسپرسکی اینترنت سکیوریتی می پردازیم.

Kaspersky_Antivirus

Kaspersky Antivirus 2014

مدیرعامل روسی شرکت کسپرسکی آقای Eugene Kaspersky برای پیشی گرفتن از دیگر رقبای خود در بازار محصولات امنیتی آزمایشگاه های کسپرسکی را از یکدیگر جدا و فعالیت آنها را مستقل کردند. شرکتی که در سال ۱۹۹۷ فعالیت خود را آغاز نموده در حال حاضر یکی از چهار شرکت بزرگ فروشندگان محصولات امنیتی بر روی کره زمین است. هر هفته ۱۵۰ هزار کاربر جدید یکی از محصولات کسپرسکی را دانلود می کنند. این یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود است که کافیست فقط آن را نصب کنید و همه امور را به خودش بسپارید .

اصلی ترین وظیفه آنتی ویروس محافظت از کامپیوتر و اطلاعات شخصی می باشد. برخلاف اینترنت سکیوریتی که مزایا و امکانات بسیاری را در اختیار شما قرار می دهد، آنتی ویروس فقط برای محافظت کامپیوتر در برابر بدافزارها و ویروسها می باشد. با این حال آنتی ویروس کسپرسکی به خوبی وظایف خود را برای محافظت از کامپیوتر انجام می دهد. در یکی از معتبرترین آزمایشگاه های تست آنتی ویروس AV-Test که در کشور آلمان قرار دارد، کسپرسکی بیشترین امتیاز ها را دریافت نموده است. درواقع کسپرسکی همواره برتری خود را در این آزمایش ها حفظ نموده است.

آنتی ویروس کسپرسکی از زوایای مختلف بهترین محافظت را در برابر بدافزار ها بر روی کامپیوتر فراهم می کند. این نرم افزار تمامی سایت ها، ایمیل ها، فایل ها، درایو های خارجی، دیسک ها، چت ها و نرم افزار های نصب شده را اسکن می کند. همچنین از تلاش کلاهبرداران برای دستیابی به اطلاعات شخصی شما جلوگیری می کند و با استفاده از کیبرد مجازی می توانید با خیال راحت اطلاعات حساس را در صفخات وب وارد نمایید.

این نرم افزار فقط به لیست ویروس های شناخته شده ای که در اختیار دارد تکیه نمی کند و رفتار های مشکوک نرم افزار ها را نیز به دقت بررسی می کند. آنتی ویروس کسپرسکی دارای پایه ای ابری ( که کمترین حجم از منابع سیستم را اشغال میکند و تاثیر بسیار کمی بر روی سرعت کامپیوتر دارد) می باشد که همواره از کامپیوتر شما محافظت می کند حتی اگر به اینترنت متصل نباشید.

یکی از بهترین مزایای این آنتی ویروس بروز رسانی هوشمند است که بسیار کم حجم و تنها از یک درصد منابع سیستم شما استفاده می کند. همچنین شما می توانید سیستم اعلام هشدار آنتی ویروس را بگونه ای تنظیم کنید که بدون ایجاد مزاحمت برای نرم افزار های دیگر، فقط با یک بار گرفتن فرمان در دفعات بعدی نیز همان فرمان شما را انجام دهد.

در حال حاضر کسپرسکی با کمک بیش از ۳۰۰ میلیون مشتری خود دیتا بیس ویروس های خود را به روز می کند و به مشتریان خود امکان محافظت در لحظه را تقدیم می کند چون برای کاربران این امکان وجود دارد که فایل های مشکوک را برای آزمایشگاه کسپرسکی ارسال کنند و چنانچه فایل مربوطه ویروس یا بدافزار باشد، دیتابیس همه کاربران را مجهز به ضد ویروس آن خواهد کرد. اعتماد ما به آنتی ویروس کسپرسکی بر اساس توانایی محافظت از هر سیستمی و برای هر کاربری شکل گرفته است. این نرم افزار تحسین برانگیز با هر بدافزاری مقابله می کند و کامپیوتر شما را در برابر هر نوع تهدیدی محافظت می کند.

Kaspersky_Internet_Security_Multi_Device

 ۲۰۱۴ Kaspersky Internet Security

چه بخواهید و چه نخواهید کامپیوتر شما احتمال صدمه دیدن در فضای مجازی را دارد. کسپرسکی اینترنت سکیوریتی راه حلی قدرتمند و موثر برای محافظت از کامپیوتر شما در برابر خطرهای ناشناخته که میتوانند خسارات جبران ناپذیری به آن وارد کنند را در اختیار شما قرار می دهد.از قویترین مزایای این نرم افزار ابزار کنترلی والدین قدرتمند آن، ابزار فیسبوک، محافظ ضد سرقت اطلاعات شناسایی کاربر، بانکداری آنلاین و فیلتر جغرافیایی آن میباشد.

در سال ۱۹۸۹ Eugene Kaspersky اولین ابزار شناسایی ویروس خود را گسترش داد تا در سال ۱۹۹۱ نمونه اولیه آنتی ویروس کسپرسکی را تولید کرد. آزمایشگاه کسپرسکی به سرعت رشد کرد تا در سال ۲۰۰۷ یکی از برترین فروشندگان محصولات امنیتی برای کامپیوتر ها شد و در تستها یکی از کارآمد ترین آنتی ویروس ها در برابر رقبای خود شد.

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی با کنترل کردن تمامی پورت های ایمیل، حافظه های USB، اشتراک گذاری P2P، شبکه های اجتماعی، ترافیک شبکه، کمپین های کلاهبرداری، گفتگو های چتی و وسایل متصل به شبکه باعث جلوگیری از ورود بدافزارها می شود. کسپرسکی از نرم افزاری ابر محور (سبک و با کمترین تاثیر بر روی سرعت سیستم) بر علیه انواع ویروس های شناخته شده و ناشناخته، ابزار های تبلیغاتی مزاحم، جاسوس افزار ها، تروژان ها، روبات ها، کی لاگر ها و ربایندگان مرورگر مبارزه می کند.

بعد از قرار دادن کسپرسکی در آزمایشات مختلف، آزمایشگاه AV-Test آن را بهترین محافظ و ترمیم گر معرفی کرد. این نرم افزار شامل مزایای امنیتی کاملی برای محافظت از کامپیوتر شماست که عبارتند از ابزار کنترل والدین قدرتمند، مرورگر امن، حالت بازی، محافظ شبکه احتماعی، فیلتر جغرافیایی، بروز رسانی هوشمند، شناسایی آسیب پذیری، کیبرد مجازی و دیسک نجات قابل بوت برای زمانی که فایل های اصلی ویندوز دچار صدمه می شوند، می باشد.

ماژول ابزار کنترل والدین به شما این امکان را میدهد که تنظیمات و فیلتر های لازم را برای چند کاربر یک رایانه تعریف کنید. می توانید فعالیت های آنلاین کودکان خود را نظاره کرده و وبسایت های بخصوصی که مد نظر شما هستند را بررسی و یا مسدود کند.

اگر شما نسبت به فعالیت سایتی مشکوک هستید می تواین آن سایت را در یک محیط مجازی مخصوص باز کنید و اطمینان داشته باشید که این سایت نمی تواند هیچ صدمه ای به کامپیوتر شما بزند. بانکداری آنلاین با قرار دادن مرورگر در یک فضای مجازی باعث امنیت اطلاعات مالی شما می شود. قبل از کلیک کردن بر روی لینک، مشاور لینک این نرم افزار به شما اخطار می دهد که باز کردن این لینک باعث بروز خطر برای رایانه شما می شود یا خیر.

کسپرسکی اینترنت سکیوریتی که یکی از قابل اعتماد ترین و پویا ترین آنتی ویروس های دنیاست تمامی نقاط ورودی بدافزار ها مسدود می کند و بر علیه انواع ویروس مبارزه می کند. در بین تمامی اینترنت سکیوریتی ها بهترین محافظت را در برابر بدافزار ها برای کامپیوتر شما تامین می کند.

در پایان زمانی که کامپیوتر شما در معرض انواع بدافزار ها قرار دارد مانند مراکز آموزشی، دانشگاه ها و دهکده های آنلاین بهترین انتخاب استفاده از کسپرسکی آنتی ویروس است اما هنگامی که شما نیاز به کنترل فعالیت فرزندان خود در اینترنت دارید ، از بانکداری اینترنتی استفاده می کنید و یا بصورت آنلاین محصولات خود را خرید می کنید می توانید با تکیه بر این آنتی ویروس در فضای مجازی تمامی فعالیت های خود را بصورت امن انجام دهید. همچنین دیواره آتش قدرتمند کسپرسکی اینترنت سکیوریتی در برابر هکر ها و خرابکاران اینترنتی بهترین روش برای مایوس ساختن آنهاست.

Top