از Wi-Fi های نا امن دوری کنید

wi-fi-security

در تابستان هستیم، و احتمالا شاید شما بخواهید تا به سفری بروید. همانند دیگران دوست دارید تا دستگاه های الکترونیکی خود را نیز همراهتان داشته باشید. بنابراین لپ تاپ های خودتان را همراهتان به سفر می برید. در طول مسیر بارها با استفاده از Wi-Fi به اینترنت متصل می شوید، درست در همین لحظه خطری شما را تهدید می کند که شما خیالش را هم نمی کنید.

شبکه های بی سیم معمولا نا امن هستند، و هکرها این شبکه ها را بهشت خود می خوانند، زیرا بسیاری از مردم در کان های عمومی همانند فرودگاهها، کافی شاپ ها، استخرهای شنای هتل ها و … از یک کانکشن اینترنتی استفاده می نمایند.

از روی دیگر راه های بسیاری نیز وجود دارد تا قربانی این حملات نشویم – استفاده نکردن از شبکه های بی سیم نا امن مگر در مواقع اضطراری، و وارد نشدن به حساب های مالی و اکانت های مهممان حتی در تارنماهایی که از بسترهای امنی برای ورود شما استفاده می نمایند جزو شناخته شده ترین راه ها برای جلوگیری از هک شدن دستگاه هایمان هستند.اما افزون بر این موارد شرکت Kaspersky به کاربران خود نرم افزار امنیتی Internet Security 2015 خود را پیشنهاد داده است. این ورژن از نرم افزار ویژگی های خاصی را دارد که باعث می شود حتی در زمانی که از این شبکه ها استفاده می نمایید دستگاه شما امن بماند.

از ویژگی های Kaspersky Internet Security 2015 می توان به قابلیت تایید امنیتی کانکشن های شبکه های بی سیم اشاره کرد، این ویژگی سبب آن می شود تا تنها کانکشن های تایید شده از لحاظ امنیتی را برای شبکه های بی سیم موجود استفاده نمایید و در هنگام استفاده از شبکه های آسیب پذیری که ممکن است موجب تهدیدی برای شما شوند با اعلان هشدار، شما را از استفاده از این کانکشن ها باز می دارد. KIS 2015 همچنین دارای ویژگی سرویس هوشمند برای تعدیل کانکشن های Wi-Fi است. این ویژگی به کاربران خانگی کمک می کند تا بدانند چگونه می توانند سطح امنیتی تنظیمات خود را برای داشتن بیشترین حفاظت بهبود بخشند. افزون بر آن، این ویژگی به کاربرانی که از شبکه های عمومی استفاده می نمایند ارزیابی خطر هک کانکشن ها را اطلاع می دهد.

بنابراین اگر شما حتما نیاز دارید تا در تعطیلات حساب های بانکی خود را چک نمایید، Kaspersky به شما کمک می کند تا با خیال راحت این کار را انجام دهید و نگران از دست دادن پول خود نباشید. اگر نیز می خواهید با فرزندان خود به سفر بروید با استفاده از KIS 2015 می توانید تعیین کنید که کودکان شما به چه تارنماهایی دسترسی داشته باشند و به چه تارنماهایی نداشته باشند.

Top