Tinder ویژگی نمایه های تایید شده را معرفی کرد

سرویس دوستیابی Tinder هفته ی گذشته با معرفی قابلیت ” پروفایل های تایید شده ” گامی مهم را در جهت واقعی تر شدن هویت کاربران خود برداشت.

بسیاری از ما از پیشتر با ” نشان تیک ” کوچکی که بر روی برخی از نمایه های کاربران شبکه های اجتماعی دیده می شود آشنا هستیم. این نشان بیشتر برای بازیگران، ورزشکاران و افراد مشهور به کار برده می گردد و نشان دهنده ی آن است که دارنده ی حساب فردی با هوییت تایید شده می باشد.

اپلیکیشن دوست یابی Tinder نیز با توجه به درخواست های فراوان صورت گرفته، سرانجام این قابلیت را برای کاربران خود فعال نمود. بنابراین از این پس شاهد آن خواهیم بود که یک تیک کوچک آبی رنگ در کنار نمایه های سرشناس موجود در این سرویس دوست یابی دیده شود.

این موضوع فرصتی را فراهم نمود تا نکاتی درباره نحوه ی استفاده ی صحیح از این سرویس های دوستیابی را برای شما منتشر نماییم :

از حساب های اصلیتان استفاده ننمایید : برای استفاده از برخی از سرویس های دوستیابی نیاز به آن است تا با استفاده از یک ایمیل یا حساب فیس بوک در آن ها نام نویسی نمایید. این کار ممکن است در آینده برایتان مشکل آفرین گردد. بنابراین بهتر است یک حساب جدید در فیس بوک ایجاد نمایید و آن را مختص این گونه از سرویس ها قرار دهید. با این کار اگر مشکلی برایتان به وجود آمد می توانید به آسانی حساب خود را حذف نمایید.

تنها از طریق برنامه ارتباط برقرار نمایید: جهت پیشگیری از سوء استفاده های احتمالی بهتر است تنها از طریق اپلیکیشن دوستیابی که از آن استفاده می نمایید با افراد مورد نظرتان ارتباط برقرار نمایید. توصیه می شود تا از ایجاد ارتباطات خارج از محدوده ی اپلیکیشن ( همانند ارسال پیام از طریق ایمیل یا اشتراک گذاری شماره های تلفن و … ) اجتناب فرمایید. با رعایت این موارد می توانید حریم خصوصیتان را حفظ نمایید و در مواقعی که نیاز به کمک داشتید از پشتیبانی اپلیکیشن مورد نظرتان بهره مند گردید.

مراقب حساب های جعلی باشید : همانگونه که در پیشتر نیز در این نوشتار به آن اشاره نمودیم، حساب های جعلی زیادی در سرویس های دوستیابی آنلاین موجود می باشند. بنابراین برای حفظ هرچه بیشتر امنیت خود لازم است تا از به اشتراک گذاری اطلاعات شخصیتان با افراد بیگانه پرهیز نمایید مگر آنکه اطمینان حاصل نمایید که فردی که با آن در ارتباط هستید دارای هویت واقعی می باشد.

مراقب آنچه که به اشتراک می گذارید باشید : باید توجه داشته باشید هر آنچه را که در این سرویس ها بارگذاری ( آپلود ) می نمایید می تواند در دسترس دیگران قرار بگیرد. بنابراین امکان سوء استفاده از اطلاعات شما همیشه وجود دارد. بهتر است پیش از بارگذاری تصاویر خود نسبت به محتوای آن ها دقت بیشتری را به خرج دهید.

اگر قصد ملاقات با کسی را دارید، پیش از رفتن به یکی از آشنایان خود بگویید که به کجا می روید: عاقلانه است که با فردی که آن را نمی شناسید در هنگام شب قرار ملاقات نگذارید. قرار ملاقات خود را در طول روز و در یک مکان عمومی تنظیم نمایید. افزون بر آن به فردی که از ملاقات شما با خبر است پس از هر چند مدت اطلاع دهید که همه چیز رو به راه است.

Top